top of page

İade ve Değişim Politikamız

Sitemizde standart ve kişiselleştirilmiş ürünler olmak üzere iki farklı ürün grubu bulunmaktadır.

 

 

Standart Tasmalar İçin İade/Değişim ve Cayma Hakkı:

 

Standart tasma ve kayışlarımız; stoklarımızda bulunan, belirli bir beden aralığında ve fotoğraflarda gösterilen renk ve modeldeki ürünlerimizdir.

 

Stoklarımızda bulunan standart bir tasma aldınız ancak herhangi bir sebeple vazgeçtiniz ve iade etmek istiyorsunuz; 14 güne kadar bize bildirebilir ve bu bildirimden sonra 10 gün içinde anlaşmalı kargo firması aracılığı ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo firması haricindeki kargo firmaları ile iade yapmanız durumunda kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

 

Sitemizde ürün değişim seçeneği bulunmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz standart ürünleri iade ederek, süreç sonunda yeni sipariş ile işlem yapabilirsiniz.

 

Kişiselleştirilmiş Tasmalar İade/Değişim ve Cayma Hakkı:

 

Kişiselleştirilmiş tasma ve kayışlarımız; özel olarak tercihleriniz doğrultusunda tasarlanarak, köpeğinizin beden ölçülerine göre özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple kişiselleştirilmiş tasmalarda üretim hatası dışında, iade alamıyoruz.

 

Ancak ürün ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğinizin olması durumunda mutlaka bize konuyu detaylıca açıklayarak iletin. Biz de memnuniyetsizliğinizi gidermek için elimizden gelen bir şey var ise yapalım.

 

Genel Koşullar:

 

  • Ürünle ilgili herhangi bir üretim sorunu varsa, iade kargo ücretinden biz sorumluyuz ve iade süresi 30 gündür. Ancak ürün kullanım belirtileri gösteremez (ürünle ilgili üretim sorunları hariç).

 

  • Ürünün iadesi sırasında, iade formu, iade işleminde ürün/ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

  • Ürün iadesi, ürünün, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan kanunen sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

  • Redzill, ürünü iade aldıktan sonra, yukarıda belirtilen koşulların karşılandığını doğrulayacaktır. Yukarıdaki gereklerin yerine getirilmesi kaydı ile, ürünün bize ulaşmasına müteakip, ürün bedeli ve varsa ürünün teslim masrafları, 14 gün içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız ödeme aracına uygun bir şekilde iade edilir. İlgili tutarın hesabınıza aktarılması banka prosedürlerine bağlı olarak 10 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Bu sürede şirketimizin tasarrufu bulunmamaktadır.

 

İade ve Cayma Hakkına dair daha detaylı bilgiye Mesafeli Satış Sözleşmesinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page