top of page

Gönderim Yöntemleri

Redzill ürünlerinin tamamı %100 el yapımı olup, Standart ölçülerdeki ürünlerimizin üretim süreci 5 ile 7 gün, özelleştirilmiş ürünlerimizin üretim süreci 7 ile 10 gün sürmektedir. Ardından anlaşmalı kargo firmalarının belirlediği en kısa sürede siparişiniz adresinize gönderilecektir. 

Üretim süreleri, siparişinizin kusursuz olması için gerekli olan zaman aralıkları olup bu süreç daha da kısa sürebilmektedir.

İade etmek istediğiniz bir ürün olduğunda adınız, sipariş numaranız, ürün ve iade nedeninizi içeren bilgileri info@redzill.com adresinden bize göndermelisiniz. İade sürecinde Alıcı, ürünü geri gönderirken Redzill' in anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderim sağlamalıdır. Anlaşmalı olmayan kargo firmaları ile gönderimde, kargo ücreti Alıcıya ait olacaktır. Bu yüzden, talebiniz bize ulaştığında, ücretsiz gönderebilmeniz için iade kargo kodunuz oluşturularak size iletilecektir. İade ve Değişim Politikamız' dan süreçlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm dünyaya gönderimimiz mevcut olup, lokasyona bağlı olarak teslimat sürelerinde değişkenlikler olabilir. Yurtdışı süreçlerinde üretim ve kargo süreleri hakkında alıcıya ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Yurtdışı gönderimlerinde kargo masrafları (İade süreçleri dahil) ve oluşabilecek gümrük masrafları Alıcı'ya aittir.

bottom of page